Yurt dışı zarf gönderimi konusunda en iyi hizmet veren firma ile birliktesiniz. Yurt dışına zarf göndermek çoğu zaman gerekli olan kargo hizmetlerinden bir tanesidir. Bu hizmeti almak kolaydır ancak kaliteli bir kurumdan en uygun fiyat garantisiyle satın almak konunun ayrıcalığıdır. Bizler kurumsal olarak siz değerli müşterilerimize yurt dışına göndereceğiniz zarflar için en iyi hizmet sunmaktayız. 0-500 gram ağırlığı arasında içerisinde kâğıt türevlerinin bulunduğu her türlü zarfı ülkelerin herhangi bir tanesine kolaylıkla gönderebilirsiniz. Yurtdışı Kargo göndermek kolaydır ancak kolayca zarf göndermek diye bir şey henüz duyulmadı. Kargolama esnasında kaybolan veya zarar gören birçok zarf insanları mağdur etmiştir. Sizlere kaliteli ve yenilikçi hizmetin kapılarını açarak günümüzün en iyi ve akıcı kargo hizmetini sunuyoruz. Sizlere verdiğimiz bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi verebilmek maksadıyla tüm hizmet detaylarımızı aşağıda alt başlıklar şeklinde sıraladık.

Bizlere Kargolarınızı Nasıl İletiyoruz?

Uçaklar aracılığıyla hızlı ve güvenli kargo hizmeti vererek siz değerli müşterilerimizin yurtdışında herhangi bir noktaya ulaştırmak istediği tüm zarf içerikli ürünleri kolayca yerlerine iletiyoruz. Bizler verdiğimiz hizmetlerin bünyesinde dünya üzerinde İstanbul merkezine sahip olan hemen her türlü hava yolunu kullanarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve ideal hizmeti sunmaktayız. Dünya üzerinde herhangi bir yere gidecek olan bir zarfı bizlere emanet ederek gün içerisinde hemen yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hava Yolu ile Nerelere Uçuyoruz?

Bizler siz değerli müşterilerimizden teslim aldığımız zarfları gün içerisinde olmak koşuluyla istediğiniz her dünya ülkesine götürüyoruz. Uçak ile ulaşım sağlanan ve bir hava yoluna bağl olan herhangi bir ülkeye elinizde duran zarfı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Dünya üzerinde hava alanlarına sahip hemen her ülkeye zarflarınızı götürüyor, oradan da güvenli bir şekilde alınmasını sağlıyoruz. Zarf ve kargo gönderiminin ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.

Zarfınızı Ne Kadar Sürede Götürüyoruz?

Bizler sizden aldığımız zarfları gün içerisinde hedef noktasına giden herhangi bir hava yolu şirketinin yaklaşan en erken seferine yükleyerek hemen hedef noktasına ulaştırıyoruz. Ulaşılan ülkeye ve olumsuz hava koşullarına göre bu süre gün içerisinde teslim olabilir veya bir gün sonrasına ertelenebilir. Herhangi olası durumlar ve oluşacak aksamalar için birkaç adet hava yolu şirketiyle anlaşarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamıza Ne Kadar Güvenebilirsiniz?

Zarfı teslim ederken dahi %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışanlarımız sizleri güler yüzlü ve yapıcı diyaloglarıyla karşılayıp işlerinizin olması gerektiği gibi yürümesi için ellerinden geleni yapacaklar. Sizlerin bizlere göndermemiz için verdiği her türlü zarfı birer

emanet olarak görüp elimizden geldiğince korunaklı halde kargoluyoruz. Kargolanan zarfların takibini ilgili hava yolu şirketiyle ve ilgili hava alanıyla koordineli şekilde takip ederek anlık olarak sizlere bilgi veriyoruz. Emanet bilincini hiçbir zaman unutmadan direkte olarak müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Bizlere her türlü zarfınızı güvenebilir oldukça kolay ve anlaşılır hizmet potansiyelimizle bizlerden akıcı bir destek alabilirsiniz.

Firmamızdan Kargo Bilgilerinizi Nasıl Alırsınız?

Her zaman dediğimiz gibi şirketimiz bünyesinde çalışan en alt kademeden en üst kademeye varıncaya kadar hemen herkes müşteri memnuniyetini en üstte tutarak hizmet verme çabası içerisindedir. Bizler sizlerin karşılaşmasını istemediğimiz olumsuz durumlarda her türlü tedbiri almış bir şekilde hizmet potansiyelimizi hiç ama hiç riske atmadan devam etmekteyiz. Gerek sigorta işlemleri gerekse de zarfın sağlam bir şekilde gitmesi gereken yere varması bizlerin sunduğu güvenilir hizmetlerin güvencesi altında yer almakta.

Zarf Göndermek İstiyorsanız Ne Yapmanız Gerekiyor?

Yurt dışına zarf göndermek artık çok kolay. Bizler sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve akıcı bir şekilde kargolarınızı iletmek için yenilikçi fikir ve hizmet yelpazemizle dünya üzerinde yer alan tüm hava yolu şirketleriyle anlaşmalı bir şekilde çalışarak hizmet vermekteyiz. Bizler aracılığıyla dünya üzerinde hava alanına sahip herhangi bir ülkeye kolayca zarf gönderebilirsiniz. Karşınızdaki alıcı bir kurum veya birey olsun hiçbir sorun yaşamdan kargoyu alabileceğinin garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bizle aracılığıyla bu yüksek hizmet kalitesinden faydalanarak zarf göndermek istiyorsanız aşağıda ki yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir.

Eğer iletişim adreslerimizde yer alan bölgede yaşıyorsanız direkte olarak telefon yardımıyla bizlerden destek alarak göndermek istediğiniz kargoyu bizlere şehir içerisinde oldukça kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.
Bu kargolar ulaştıktan sonra sizden alınan adres ve alıcı bilgileri ışığında kargolarınız aynı gün içerisinde ilgili adrese giden bir uçağa yüklenip gönderilecektir. Olumsuz hava şartlarına karşın iptal edilen seferler karşılığında kargolarımızda şirketimiz kontrolünde olmak şartıyla bir günlük gecikme olabilir.
Eğer bizlerle iletişim adreslerimizde yer alan şehirde yaşamıyorsanız bu konuda hiçbir endişe duymanıza gerek yok sizlere en iyi ve akıcı hizmeti verebilmek için 7/24 açık olan çağrı merkezimizi sunuyoruz. Size vereceğimiz adrese göndereceğiniz zarfı bizler teslim alıp yurt dışına göndermekteyiz.
Bu kargo sizin yaşadığınız ülke içerisinde ki bir şehirden bize ulaştıktan hemen sonra yine zarfı aynı gün içerisinde uçağa yüklemek maksadıyla ilgili ortamlara yönlendirmekteyiz. Bu konuda sizlere gönderilecek olan bilgilendirme mesajları ile kargonuzun şu anda nerede olduğu konusunda kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Kargolarınızı Ne Şartlarda Taşıyoruz?

Gönderilen yurtdışı hedefli zarf türü kargolarını da resmi olması nedeniyle oldukça büyük önem arz eden evraklar yer alabilir. Bu evrakların bir şekilde zarar görmesi de size ve ilgili işinize zarar verecektir. Bizler sizlerin bu tarz bir mağduriyet yaşamamanız ve oldukça rahat bir şekilde kargolarınızı gönderebilmeniz için gönderilerinizi yüklediğimiz uçağın kargo yönetimiyle anlaşmalar yapmaktayız. İlgili durumların olmaması ve zarfın herhangi bir şekilde zarar görmemesi ve kaybolmaması için karşı tarafa bu konuya ilişkin anlaşmalar ile sizlere güvence vermekteyiz. Kısacası bizlere emanet ettiğiniz her zarfı dediğimiz gibi “emanet” bilinciyle taşıyor, her türlü önemli sizlerin adına bizler alıyoruz.

Sizlere Nasıl Bilgi Veriyoruz?

Yurt dışı zarf gönderme işlemlerinizde bilgisiz kalmayacaksınız. Kurumumuz aracılığıyla yurtdışına göndereceğiniz zarfların güncel olarak takiplerini ve vardıklarında alınıp alınmadıklarını takip edebilmeniz için sizlere ayrıntılı bilgi veren bilgi servislerimizi sunmaktayız. Her ne gönderirseniz gönderin her türlü hizmetimizde siz değerli müşterilerimize sunulan bu hizmet gönderdiğiniz kargoların nerede olduğunu bilmenizi kolaylaştırıyor. Dilerseniz bu hizmetleri sizlere vereceğimiz takip numarasıyla birebir uydu görselli olmak koşuluyla internet üzerinden yapabilir, isterseniz SMS servislerimiz aracılığıyla kargonuzun şu an nerede olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu kolaylıklar eşliğinde artık yurtdışına zarf göndermenin ne kadar kolay olduğunun farkına varacaksınız.

Şirketimiz ve Hizmetlerimiz

Yılların verdiği tecrübe ve vazgeçilmez iş ahlakı nedeniyle siz değerli müşterilerimize yurt dışına kargo göndereceğiniz zarflarda gönderi esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Sizlerden parpayı aldıktan sonra kargonuzu umursamaz bir tavırla takip etmiyor rakiplerimizin yaptığı bu yanlışı siz değerli müşterilerimize karşı yapmıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vererek sizlerin gönderdiğiniz kargolardan memnun olmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında bulunan zarf gönderme işlemleri aracı olarak kullandığımız tüm hava yolları şirketleriyle gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar eşliğine yapılmaktadır. Bu sayede olası durumlarda taşıyıcı firmanın da suçunun belirlenmiş olması sizin işlemlerinizin kolaylaşmasına yol açacaktır. Daha önce gönderdiğinizde kargo şirketinden dolayı pişman olduğunuz zarfları unutun ve hizmeti fark edin!