0212 221 00 46

0538 255 22 22

operasyon@yurtdisikargo.net

Singapur’daki bir adrese güvenli bir teslimat yapmak için Singapur kargo hizmetini profesyonel bir şekilde yerine getiren firmalarla iletişime geçilmesi gereklidir. Özellikle yurtdışı kargo hizmetini uçakla yapan firmalarla irtibat kurulduğunda teslimatlar da kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Yurt dışına uçak kargo taşımacılığı özel bir taşımacılık şeklidir ve bu nedenle özel bir deneyim gerektirmektedir. Profesyonel personelle hizmet veren kurumsal kargo firmaları, kurumsal ve bireysel gönderileri güven içinde teslim etmektedir. Kurumsal firmaların en önemli özelliklerinin başında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları gelmektedir. Bu nedenle de sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek kusursuz bir hizmeti sunmaktadır. Singapur’a yapılacak ekspres teslimatları yurtdışı uçak kargo hizmeti ile yerine getiren kurumsal firmalar, böylece gönderileri ertesi gün alıcısına ulaştırabilmektedir. Singapur’un tüm şehirlerine teslimat yapan kurumsal kargo şirketleri, ithalat, ihracat, numune, ürün, hediye, makine, yedek parça, koli, evrak gibi tüm gönderilerin taşınması hizmetlerini de yerine getirmektedir. Singapur’a yapılan teslimat yöntemi ise; yurtdışı uçak kargo gönderimleri için, adresten adrese ya da havaalanından havaalanına teslimattır. Ayrıca kargo uçak kiralaması yapılan hizmetler da vardır ve bunlar özel hizmetler sınıfına dahil olmaktadır. Ayrıca ara transfer ve ambalajlama gibi daha birçok talebiniz firmamız tarafından ek hizmet talepleri de güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılanmaktadır. Singapur ve diğer ülkelere yollanacak kargoların fiyatlandırması da seçim yapılacak teslimat yöntemine, kargo gönderilerinin uçak kargo ya da kurye seçeneklerine, gönderilerin desi veya ağırlığı ile gönderilecek ülkeye göre değişenlik göstermektedir. Fiyat almak için yurtdışı kargo şirketinin merkez ofisi ile telefon ya da elektronik posta yolu ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir Ancak net fiyatın gönderi kargo şirketine teslim edildikten sonra verilebileceğinin bilinmesi gereklidir. Çünkü ağırlığı tam olarak hesaplanmadan net bir fiyat verilmesi mümkün değildir.

Singapur Kargonun Bilgileri Eksiksiz Sunulmalıdır

Başta Singapur uçak kargo hizmeti olmak üzere faklı ülkelere yapılacak yurtdışı uçak kargo hizmetlerinde navlun fiyatları ile ilgili çalışma yapılabilmesi için eksiksiz olarak sunulması gerekli bazı bilgiler bulunmaktadır. Bunlar arasında firma ya da şahıs iletişim bilgileri, nereden nereye gideceği, gönderinin ayrıntılı içeriği, ambalaj bilgileri, yani koli mi, paket mi, evrak mı, paletli, mi ürün mü gibi bilgiler, gönderinin ağırlığı, gönderinin ebatları gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler profesyonel kargo şirketi ile paylaşıldığında kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun şartlarda hizmet alma imkanı ortaya çıkmaktadır. Kurumsal firmalar. yurtdışı uçak kargo fiyat bilgilerinin yanı sıra ve teslim süreleri hakkında da hizmet sunarken ücret almamaktadır. Firmaların talep formları kullanılarak tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap almak mümkündür. Ayrıca bu cevapları kurumsal firmaların internet siteleri üzerinden de öğrenebilme yolu bulunmaktadır. Tek yapılması gereken kargo bilgilerinin doğru bir şekilde kargo şirketine ulaştırmaktır. Ancak hızlı iletişim için mutlaka elektronik posta adresi ve telefon numarasının belirtilmesi önemlidir. Kurumsal firmalar deneyimlerini modern bir hizmet anlayışı ile bir araya getirmekte, bunun sonucunda da sürekli en iyi hizmeti verebilmektedir. Zaman kaybını ortadan kaldıran teknolojik altyapıya da sahip olan kurumsal firmalar, gönderilen ürünlerin zarar görmesini engelleyecek tedbirleri alarak en üst seviyede hizmet kalitesini sunmaktadır. Yurtdışı kargo hizmetlerinde önemli olan teslimat süresinin kısalığı ve ürünün zarar görmemesidir. Bu nedenle de ürünlerin nakliye sırasında uygun pozisyonlarda istiflenmesinin de önemi büyüktür. Kurumsallaşmış firmalar, hizmetin sorunsuz olması için büyük havayolu şirketleri ile çalışmaktadır. Bu sayede herhangi bir aksiliğin meydana gelmesi süz konusu olmamaktadır. Kurumsal kargo firmaları, Türkiye’den yurt dışına kargo uçak taşımacılığında güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kurumsal firmalar ayrıca yurtdışından gelecek olan gönderilerle ilgili olarak da kusursuz bir hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin kusursuz olabilmesi için de bünyelerinde yabancı dil bilen, sektörde deneyim sahibi olmuş kişileri barındırmaktadır. Bu sayede hizmet kalitesinde herhangi bir sorun meydana gelmemektedir.

Gönderi Türüne Göre Hizmet Farklı Olmaz

Kargonun ağırlığı ve adedi, niteliği, varış noktası ile ilgili fiyat farklılıkları olmaktadır. Bunun için de önceden yaklaşık olarak bir fiyat alınması önemlidir. Ayrıca sürekli gönderi yapan kurumsal ya da bireysel müşterilerle arada bir gönderim hizmeti alan kişi ya da kurumlar arasında fiyat farkının olduğu bilinmelidir. Singapur Hava Kargo hizmeti sunan kurumsal firmalar, çok sayıda uluslar arası firma ile iş ortaklığı yapmakta ve böylece sadece Singapur’a değil dünyanın çok faklı noktalarına teslimat hizmetini gerçekleştirmektedir. Üstelik bu teslimatları adresten adrese de yapabilmektedir. Adresten adrese genellikle büyük olmayan teslimatlar yapılmaktadır. Makine parçaları, otomotiv yedek paçaları genellikle havaalanından teslim edilmektedir. Adrese teslim edilmesi istendiğinde de bir miktar fiyat farkının olduğu bilinmelidir. Kargo gönderilerinin en hızlı şekilde ulaştırılması, havayolu ile olmaktadır. Ekspres ve acil gönderiler uçakla gönderilmektedir ve bunların belli bir fiyat farkı vardır. Ekonomik kargo ise denizyolu, demiryolu ya da karayolu ile gerçekleştirilmektedir. Bunların fiyatları uçak kargoya göre daha ekonomiktir. Ancak hizmet kaliteli ve güvenli teslimat ile ilgili herhangi bir fark olmamaktadır. Fiyat farkı, hizmetteki kalite ve güveni azaltmamaktadır. Tüm gönderiler aynı titizlikle adreslerine teslim edilmektedir. Bu, profesyonel olmanın getirdiği bir özelliktir. Bu nedenle hizmetin kurumsal kargo şirketlerinden alınması tavsiye edilmektedir. Uçak kargo ihtiyaçlarının hepsi tek bir noktadan giderilebilmektedir. Kurumsal firmalar tek bir hediye, paket, koli, evrak, makine, eşya, ürün gibi uçak kargo gönderilerinin yanı sıra kargo uçağının tamamen kiralanması ile tek bir adrese veya birden fazla adrese dağıtımının sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Singapur Uçak Kiralama Yöntemi Bulunmaktadır

Türkiye’den yurt dışına ya da yurt dışından Türkiye’ye kargo ihtiyaçlarının en hızlı ve en güvenli gerçekleştirilebilmesi için hava kargo taşımacılığında uzmanlaşmış kargo firmalarından hizmet alınması tavsiye edilmektedir. Bu firmaların hava taşımacılığı tecrübesi, en karmaşık durumları bile sabitleştirerek sorunsuz bir teslimat hizmeti sunulmasını sağlamaktadır. Adresten adrese ya da hava limanından hava limanına teslimat yaparak Singapur Kargo hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren kurumsal kargo firmaları, büyük ve özel teslimatlar için de uçak kiralama yöntemini devreye sokmaktadır. Bu firmalardan özel uçak, yolcu uçak, jet uçak, kargo uçak ve ambulans uçak kiralamasının yapılabilmesi mümkündür. Özellikle hassas, büyük ve özel kargo gönderimlerinde uçak kiralama seçeneğinden yararlanılması mümkündür. Bu hizmeti sunarken adresten adrese gibi komple taşımacılık avantajı da sunulmaktadır. Kurumsal firmalardan ara transferler, ambalajlama ve uzman personel desteği alınabilmekte ve bu sayede tüm taşımacılık yönetiminden kusursuz bir şekilde yararlanılabilmektedir. Singapur ülkesine yapılacak teslimatlar için ne kadar ücret alınacağı, yaklaşık olarak bilinmektedir. Kurumsal kargı şirketleri internet sitelerinde fiyat listesi yayınlamaktadır. Ancak buralardaki fiyatlar ortalama fiyatlardır. Kesin fiyatların kolinin teslimi anında öğrenilebileceği unutulmamalıdır. Kargo firmalarının şirketlere özel hizmetleri de bulunmaktadır. Bu hizmetlerin ayrıntısını öğrenmek için firmanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek yeterlidir. Firmalar, tek sefer, düzenli tek bir adrese ya da birden fazla adrese teslimat yapmaktadır. Kargo şirketleri paket ve koli gönderimlerinin yanı sıra makine, ihracat ve ithalat gibi tüm taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Yurtdışı Uçak Kargo

Kargo hizmetlerinde profesyonel olarak çalışan Hızlı Kargo şirketi son derece titiz bir çalışma süreci sergiliyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı kargolarda oldukça hızlı bir şekilde verilen hizmetlerde hava yolunu kullanan firma yurt içi kargoların 1 ile 4 saat arasında varması istenilen şehre ulaşım sağlıyor. Uzun yıllar uçak kargo sektöründe hizmet veren firma kargolarınızı hasarsız bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştırıyor. Paketleriniz sizlerden teslim alındıktan sonra alıcıya ulaşana kadar büyük bir özenle korunuyor ve taşınıyor.

Kolilerinizin büyük ya da küçük ayrımı yapılmadan, ağırlık ölçüsüne bakılmadan, içeriğinin ne olduğu dikkate alınmadan büyük bir önemle taşınıyor. Yurt Dışına Kargo hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine en fazla önemi veren firmalar arasında yer alıyor. Zaman konusunda büyük bir hassasiyete sahip olan kargo yetkilileri beklenilenden daha kısa bir süre içerisinde kargoları yerine ulaştırmaya çalışıyor. Günün her saatinde hizmet alabileceğiniz uçak kargo hizmeti ile eşyalarınız dünyanın neresine isterseniz oraya büyük bir güvenle uçuyor ve ulaşması gereken yere ulaşıyor.

Yurtdışı Uçak Kargoyu Neden Tercih Etmelisiniz?

Yurtdışı uçak kargoyu tercih etmek için birçok nedeniniz var. Bu hizmet sayesinde birçok kampanya ve avantajdan yararlanabilir ve kargolarınızı daha uygun fiyatlarda istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Tüm koli ve paketleri sorunsuz bir şekilde en hızlı olarak yurt içinde ve yurt dışında istenilen yerlere ulaştırabilen firma müşterilerinden her zaman tam not alarak hizmetlerine devam ediyor. Ne tür bir hizmet almak istediğinizi önceden belirttiğiniz taktirde sizlere istediğiniz hizmet türünde bir ödeme planı sunuluyor.

Böylece kesinlikle en ufak bir aksama yaşamadan ve fazla para ödemeden ürünlerinizi gönderebiliyorsunuz. Hava kargo firması tüm donanıma sahip ve her türlü olanağı aynı anda kullanabilme yeteneğine sahiptir. Bu şekilde eşyalarınızın herhangi bir gecikmeye maruz kalması da önlenmiş oluyor. Diğer taşıma yöntemlerine göre hava yolu kargo sistemi çok daha güvenilir bir sistemdir. Herhangi bir gecikmeye maruz kalmaya imkan tanımayan firma uçak yardımı ile ürünleri çok daha hızlı bir şekilde taşıyabiliyor.

Her Yere Yurtdışı Uçak Kargodan Yararlanılabilir mi?

Yurt dışına uçak kargo servisini Türkiye’de ve dünya genelinde kullanabilirsiniz. İstediğiniz ile kargolarınızı hava yolu ile ulaştırabilir ve çok rahat bir şekilde karşı tarafın kargoları almasını sağlayabilirsiniz. Göndermek istediğiniz yer neresi olursa olsun en hızlı uçak kargo ile paket ya da koli gönderimi yapabilir ve bu işlem için çok fazla detayla uğraşmazsınız. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için mutlaka göndermek istediğiniz ilde hava limanı bulunması gerekiyor.

Hava limanı olmayan şehirlere ise gönderdiğiniz kargolar en yakın olan şehrin hava limanına gönderilir ve buradan da araçlı ekipler kargolarınızı araçlarla kara yolu ile ulaşması gereken adrese teslim eder. Bu süreçte araya herhangi bir paket sıkıştırılmaz ve bekleme yapılmaz. Paket yere iner inmez hiçbir şekilde bekletilmeden araçlara yüklenir ve adrese teslim yerine doğru yola çıkar. Bu süreçler tamamen sizlere belirtilen süreye dahildir. Yani herhangi bir ek süreye ihtiyaç duyulmaz. Yurtdışı Kargo şirketi hem karada hem de hava müşterilerine güvenilir bir kargo hizmeti sunuyor.

Hızlı Yurtdışı Kargoda Karşı Ödeme Seçeneği

Kargo hizmetleri uygun fiyatlarda olsa da bazı resmi evrakların ulaştırılmasında ya da paketlerin gönderilmesinde karşı tarafın ödemesi gereken durumlar olabiliyor. Böyle zamanlarda göndericiden değil de paketi ya da koliyi alacak olan kişi kargo bedelini üstlenebiliyor. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için karşı taraf aranır ve adres teyiti yapılır. Ödeme bilgisi karşı tarafa bildirilir ve kabul edildikten sonra koli ya da paket uçağa yüklenir.

Gönderilen adreste imza ile ödeme alınır ve ürün teslim edilir. Yapılan tüm işlemler yasal süreçler içerisinde gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun yaşanmadan hizmet konusunda profesyonel bir şekilde çalışan firma tüm ürünleri karşı tarafın adresine teslim eder. Gönderilecek ürünler ağır ya da büyük paketler ise bu tarz durumlarda firma evinize kadar gelip paketlerinizi alıyor, taşıma şirketine getiriyor. Yine uçak yere indikten sonra tüm koliler gönderdiğiniz adrese teslim ediliyor. Ödeme bu esnada alıcıdan tahsil ediliyor. Ancak bu durumu kolinizi ya da paketinizi kargo şirketine verirken belirtmeniz gerekiyor.

Uçak Kargo İle Gönderebileceğiniz Ürünler

Uçak kargo firması göndereceğiniz ürünler oldukça geniş bir yelpazede ele alınıyor. Evrak paketleri, dijital ürünler, tekstil ürünleri, ev eşyaları, elektronik eşyalar, kitap kolileri, ayakkabı gibi giyim ürünleri, koli, iş makinesi, gıda ürünleri, tüm araç ve gereç ürünleri gibi paketler taşınmaktadır. Ancak yasaklı olan ürünlerin taşınması kesinlikle yasaktır. Yasaklı olan ürünler içerisinde batarya, patlayıcı ve yanıcı madde, enerji içeren akülerin taşınması yer alıyor.

Bu ürünleri taşımak hem yasal olarak mümkün değil hem de uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü için firma tarafından taşınmıyor. Uçak kargo ile gıda ürünlerin taşınması sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Kısa sürede taşınması ve adrese teslim edilmesi ürünün bozulmasına ya da tarihinin geçmeden alıcıya ulaşmasına yardım ediyor. Bazı kıymetli evraklar oldukça hızlı bir şekilde ulaştırılmak istendiği için kargo firmasının uçaklarının kalkmasını beklemeden başka bir yurt içi uçak ile istenilen şehre gönderiliyor. Bu durumda THY’den uçuş belgesi alınarak gönderilen paket THY’nin kargo bölümüne teslim ediliyor.

Ev Hayvanları Uçak Kargo İle Taşınıyor mu?

Ev hayvanları da uçak kargo ile taşınabiliyor. Hediye olarak ya da karşı tarafın istediği bir ev hayvanını firmanın sunduğu hizmetler dahilinde istediğiniz şehre ya da ülkeye gönderebiliyorsunuz. Ancak bu hizmetten yararlanabilmek için firmanın ön koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Firma bu hizmeti günün 24 saati sunuyor. Yurt içinde evden eve teslim olduğu gibi yurt içinden yurt dışına gönderilen kolilerde de eve teslimat var.

Bu hizmetin verilebilmesi için firmaya bazı bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gerekiyor. Hayvanın cinsi, uzman bir veterinerden verilecek olan sağlıklıdır belgesi, karnesi, yolculuğa çıkabilir belgesi alınır ve sonrasında firmanın müşteri hizmetleri aranarak kafes büyüklüğü, hayvanın ağırlık ölçüsü, teslim edileceği il, ilçe ve semt bilgileri verilir. Ev hayvanınız seyahat süresince veterinerin gözetiminde seyahat eder ve herhangi bir uçuş rahatsızlığı ya da sorunu yaşamaz. Hava alanının kargo bölümünde hayvanlarınız beklemeye alınır ve her türlü ihtiyacı her anlamda karşılanır.

Hızlı ve Güvenilir Kargo Hizmeti

Paketleri hızlı ve güvenilir bir şekilde göndermek istiyorsanız hava yolu taşımacılığını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bir paket göndermek istediğinizde firmanın bilgi servisini arayarak ya da firmaya giderek konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere almak istediğiniz hizmet için en uygun bedeli çıkaracak olan firma yetkilileri güvenilir bir kargo hizmeti sunarak gönül rahatlığı ile ürünlerinizi göndermenizi sağlıyor. Türkiye’nin en kapsamlı kargo firmasının web sitesi olan; https://www.acilkargo.net adresinden firmanın verdiği tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aynı şekilde firmanın çağrı merkezini arayarak gereken bilgileri net bir şekilde verebilir ve paketlerinizin evinizden alınarak ulaşması gereken yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sistemde görevliler sizin için bir kargo kaydı oluşturur ve görevliler kargonuzu merkeze ulaştırır. Gönderimi yapılacak olan kargo imza ve isim karşılığında karşı tarafa ulaştırılır.