0212 221 00 46

0538 255 22 22

operasyon@yurtdisikargo.net

Yurt dışına kargo gönderimi ya da yurt dışından kargo teslim alımı gibi hizmetlerin en üst kalitede ve güvenli bir şekilde yapılması gereklidir. Bu hizmetin profesyonel kargo şirketleri aracılığı ile yerine getirilmesi, teslimatların sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kurumsal kargo firmaları, paket, koli ve benzeri tüm gönderilerin teslimatlarını adreslerine güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nepal Kargo hizmetlerinde de yine profesyonel firmalarla iletişime geçildiğinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınması mümkün değildir. Nepal’a yapılacak kargo hizmetlerinde bu ülkenin mevzuatını bilen firmalarla iletişime geçildiğinde teslimatlar sorunsuz bir şeklide yapılabilmektedir. Yurt dışına kargo hizmeti veren firmalar, tüm işlemleri hava yolu ile yapmaktadır. Bu aşamada da hava yolu firmasının güvenli olması gereklidir. Çünkü böyle hava yolu şirketleri, kargoların teslimatını da güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Nepal’a yapılan teslimatlarda üç farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlar; özel kargo, ekspres kargo ve ekonomik kargo olarak sıralanmaktadır. Bu gönderi seçeneklerinde fiyatlarda da teslimat sürelerinde de farklılık olmaktadır. Ama tüm gönderilerin güvenliğinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

Ekonomik seçenek tercih edildiğinde normal ulaşım araçları kullanılmaktadır. Ekspres sistem ile yapılan gönderilerin teslimat süresi en erken 24 saattir. Ancak Nepal’a yapılan teslimatlarda süre daha uzun olmaktadır. Ayrıca kargo teslimatlarının içinde en uygun fiyatlı olandır. Özel gönderilerde süre daha kısa olmaktadır. Ayrıca fiyat da biraz daha yüksektir. Özel gönderiler de dünyanın her ülkesine yapılmaktadır. Kapıdan kapıya sunulan teslimat türünün yanı sıra hava alanından teslimat da yapılabilmektedir. Kapıdan kapıya yapılan teslimatlar, Nepal’daki bir kargo ya da kurye şirketi ile anlaşmalı olarak yapılmaktadır. Bu kurye şirketleri de güvenilir ve profesyonel ekiplerle hizmet verenler arasından seçilmektedir.

Nepal İhracat | İthalat | Numune Çıkışlı Gönderi

Nepal Uçak Kargo gönderileri arasında doküman ve numune gönderileri ile birlikte ithalat ve ihracat amaçlı gönderiler de teslim edilmektedir. Bu gönderilerin de güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi esastır. Bu arada yurtdışı ticari gönderilerin teslimi gümrüğe yapılırken, kişisel gönderilerin teslimi adrese ya da şubeye yapılmaktadır. Paketler, kargo ve dosya gönderimi olarak iki farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Standart dosya gönderimleri, içeriği doküman olan ve gramajı az olan paketlerdir. Gramaj olarak ağır olan gönderiler ise standart kargo olarak değerlendirilmektedir. Yurt dışına paket gönderilmesi de standart kargo sınıflandırılmasına dahil edilmektedir. Gönderilerin ücreti gönderirken yapılabileceği gibi ödemeli olarak yapılması da mümkündür. İkinci seçenek tercih edildiğinde ödeme alıcı tarafından yapılmaktadır. Gönderi sırasında şubeden alım, adresten alım, adrese teslim ya da telefonla ihbarlı teslim gibi e hizmetlerden de yararlanmak mümkündür. Bu yöntemler uygulandığında teslimat sürelerinin kısalması söz konusu olmaktadır. Ayrıca yurtdışı da olsa imzalanıp geri gelmesi gereken evrakın da kargo şirketi aracılığı ile gönderilmesi mümkündür. Kargo şirketleri aracılığı ile yurtdışına ilaç da gönderilebilmektedir. İlaç, serum ve aşıların yanı sıra tüm medikal malzemeler, Sağlık Bakanlığının onaylı evrakı ile Nepal’ya teslim edilmektedir. Bu gönderilerin dışında Nepal’a numune ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Ancak numune gönderilerinin giyilmesi imkansız bir şekle getirilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bunun için numunenin belli başlı yerlerinden makasla kesilmiş olması gereklidir. Çünkü numune gönderileri gümrüğü tabi değildir. Ayrıca tekstil ihracatı için de yurtdışı kargo şirketlerinden destek alınabilmektedir. Ürünlerin teslim edilmesi ve teslim alınması sırasında firmaların ilgililerinin bulunması gereklidir. Nedeni de bu tür gönderilerin gümrüğe tabi olmasıdır. Bu gönderilerin gümrük işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kargo firması gümrük yetkililerini bilgilendirmektedir. Bu sayede de ürünler hava alanına iner inmez kontrol aşaması kargo firmasının antreposunda yapılabilmektedir. Bunun için profesyonel hizmet veren kargo şirketleri ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Yurt dışına otomotiv yedek parçaları, makine ve makine parçaları gönderilebilmekte ya da yurt dışında getirtebilmektedir. Bu gönderiler ayrıntılı bir şekilde belirtildiğinde çok ciddi zaman kazancı olmaktadır. Yurt dışına antika ve mobilyalar gibi ahşaplar da gönderilebilmektedir. Bu tür ürünler de yine profesyonel ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri aracılığı ile yapıldığında teslimatta herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’den gönderilen tüm ürünlerin Nepal’da belirtilen adrese güvenli bir şekilde teslim edilmesi mümkündür.

Nepal Kargo Şirketi Ekonomiye Katkı Sağlar

Nepal Hava Kargo gönderileri için kurumsal firmalarla irtibata geçildiğinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Ayrıca bütün kargo şirketlerinin kusursuz hizmet verdiğini söylemek mümkün değildir. Paket ya da zarf gönderileri için kurumsal firmalarla irtibata geçildiğinde teslimatlar çok daha hızlı olmaktadır. Bunun nedeni, bu firmaların uluslar arası taşımacılık firmaları ile irtibatlı olmasıdır. Yerel bazda hizmet veren bir kargo şirketi ile global ölçekte taşımacılık şirketleri ile anlaşmalı olan kurumsal kargo şirketinin sunduğu hizmet arasında büyük farklar olması doğaldır. Bu firmalardan hizmet alındığında özellikle zarf teslimatları adrese yapılmaktadır. Yurt dışına zarf teslimlerinin adrese yapılması gereklidir. Bunu da kurumsal kargo şirketleri yerine getirebilmektedir. Kurumsal firmalar, yurtdışı teslimatları kara, hava ve deniz yolu ile yapmaktadır. Yurt dışına hızlı teslimat konusunda yeterli altyapılara sahip olan kurumsal kargo şirketleri, numune gönderilerini de zamanında yapabilmektedir. Kargo şirketlerinin profesyonel yaklaşımı sayesinde işletmeler yeni pazarlara açılabilmekte, bunun sonucunda da ülke ekonomisine olumlu bir katkı sağlayabilmektedirler. Dolayısı ile profesyonel kargo şirketlerinin ülke ekonomisinde önemli bir rol oynadığı söylenebilmektedir. Ayrıca firmalar yeni pazarlara açıldıkça istihdama da olumlu bir katkı sağlamakta, bunun sonucunda da işsizlik sorununa çözüm oluşturmaktadır. Kargo şirketlerinin ticari köprü görevini üstlendiği rahatlıkla söylenebilmektedir. Bu temel anlayışla hizmet veren kargo şirketleri, başta Nepal olmak üzere dünyanın hemen her yerine teslimat gerçekleştirmektedir. Hava alanından hava alanına ya da adresten adrese teslimat yapan kurumsal kargo firmaları, ticari olan tüm dokümanları ve paketleri teslim ettiği gibi hediyelerin ya da ticari olmayan paketlerin de teslimatını üstlenmektedir.

Türkiye’den Nepal’e Hava Yolu Uçak Kargo

Kargo şirketlerini hizmet kalitesi kusursuz olmalıdır. Gerek yurtdışından gelen, gerekse yurtdışına gönderilen tüm evrakın hatasız bir şekilde adreslerine teslim edilmesi gereklidir. Hizmetin kusursuz olması için de profesyonel hizmet sunan firmalarla irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Kurumsal ya da bireysel ayrımı yapılmadan tüm gönderilerin aynı titizlikle gönderilebilmesi için mutlaka kurumsal kargo şirketlerinden yararlanılmalıdır. Aksi takdirde kargoların akıbetinin ne olduğunun bilinmesi mümkün olmayabilmektedir. Kargo teslim edildiğinde takip numarası verilmesi de önemlidir. Takip numarası verildiğinde gönderinin nerede olduğu çok kolay bir şekilde öğrenmek mümkündür. Ödeme kısmının ise ilk başta belirlenmesi gereklidir. Kargo ödemelerinin gönderici ya da alıcı tarafından ödenmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle mutlaka bunun belirtilmesi gereklidir. Ödemeli bir evrak gönderildiğinde ve bu teslim sırasında belirtilmediğinde, ücretin gönderici tarafından ödeneceği bilinmelidir. Herhangi bir yanlışlığa meydan vermemek için kargo yollanırken tüm detaylara dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Evrak gönderiminde bazı kurallar vardır. Örneğin değerli kağıt, para, altın, mücevher gibi emtianın gönderilmesi yasalarla engellenmiştir Bu yasak, uluslararası taşımacılık kuralları çerçevesinde belirlenmiştir. Nepal kargo hizmetlerinde de aynı kurallar geçeridir. Yurtdışına gönderilen evrakın içeriğinin ne olduğu bazen incelenebilmektedir. Bu nedenle de zarf içinde kesinlikle değerli kâğıt ve para bulundurulmaması tavsiye edilmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo

Kargo hizmetlerinde profesyonel olarak çalışan Hızlı Kargo şirketi son derece titiz bir çalışma süreci sergiliyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı kargolarda oldukça hızlı bir şekilde verilen hizmetlerde hava yolunu kullanan firma yurt içi kargoların 1 ile 4 saat arasında varması istenilen şehre ulaşım sağlıyor. Uzun yıllar uçak kargo sektöründe hizmet veren firma kargolarınızı hasarsız bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştırıyor. Paketleriniz sizlerden teslim alındıktan sonra alıcıya ulaşana kadar büyük bir özenle korunuyor ve taşınıyor.

Kolilerinizin büyük ya da küçük ayrımı yapılmadan, ağırlık ölçüsüne bakılmadan, içeriğinin ne olduğu dikkate alınmadan büyük bir önemle taşınıyor. Yurt Dışına Kargo hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine en fazla önemi veren firmalar arasında yer alıyor. Zaman konusunda büyük bir hassasiyete sahip olan kargo yetkilileri beklenilenden daha kısa bir süre içerisinde kargoları yerine ulaştırmaya çalışıyor. Günün her saatinde hizmet alabileceğiniz uçak kargo hizmeti ile eşyalarınız dünyanın neresine isterseniz oraya büyük bir güvenle uçuyor ve ulaşması gereken yere ulaşıyor.

Yurtdışı Uçak Kargoyu Neden Tercih Etmelisiniz?

Yurtdışı uçak kargoyu tercih etmek için birçok nedeniniz var. Bu hizmet sayesinde birçok kampanya ve avantajdan yararlanabilir ve kargolarınızı daha uygun fiyatlarda istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Tüm koli ve paketleri sorunsuz bir şekilde en hızlı olarak yurt içinde ve yurt dışında istenilen yerlere ulaştırabilen firma müşterilerinden her zaman tam not alarak hizmetlerine devam ediyor. Ne tür bir hizmet almak istediğinizi önceden belirttiğiniz taktirde sizlere istediğiniz hizmet türünde bir ödeme planı sunuluyor.

Böylece kesinlikle en ufak bir aksama yaşamadan ve fazla para ödemeden ürünlerinizi gönderebiliyorsunuz. Hava kargo firması tüm donanıma sahip ve her türlü olanağı aynı anda kullanabilme yeteneğine sahiptir. Bu şekilde eşyalarınızın herhangi bir gecikmeye maruz kalması da önlenmiş oluyor. Diğer taşıma yöntemlerine göre hava yolu kargo sistemi çok daha güvenilir bir sistemdir. Herhangi bir gecikmeye maruz kalmaya imkan tanımayan firma uçak yardımı ile ürünleri çok daha hızlı bir şekilde taşıyabiliyor.

Her Yere Yurtdışı Uçak Kargodan Yararlanılabilir mi?

Yurt dışına uçak kargo servisini Türkiye’de ve dünya genelinde kullanabilirsiniz. İstediğiniz ile kargolarınızı hava yolu ile ulaştırabilir ve çok rahat bir şekilde karşı tarafın kargoları almasını sağlayabilirsiniz. Göndermek istediğiniz yer neresi olursa olsun en hızlı uçak kargo ile paket ya da koli gönderimi yapabilir ve bu işlem için çok fazla detayla uğraşmazsınız. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için mutlaka göndermek istediğiniz ilde hava limanı bulunması gerekiyor.

Hava limanı olmayan şehirlere ise gönderdiğiniz kargolar en yakın olan şehrin hava limanına gönderilir ve buradan da araçlı ekipler kargolarınızı araçlarla kara yolu ile ulaşması gereken adrese teslim eder. Bu süreçte araya herhangi bir paket sıkıştırılmaz ve bekleme yapılmaz. Paket yere iner inmez hiçbir şekilde bekletilmeden araçlara yüklenir ve adrese teslim yerine doğru yola çıkar. Bu süreçler tamamen sizlere belirtilen süreye dahildir. Yani herhangi bir ek süreye ihtiyaç duyulmaz. Yurtdışı Kargo şirketi hem karada hem de hava müşterilerine güvenilir bir kargo hizmeti sunuyor.

Hızlı Yurtdışı Kargoda Karşı Ödeme Seçeneği

Kargo hizmetleri uygun fiyatlarda olsa da bazı resmi evrakların ulaştırılmasında ya da paketlerin gönderilmesinde karşı tarafın ödemesi gereken durumlar olabiliyor. Böyle zamanlarda göndericiden değil de paketi ya da koliyi alacak olan kişi kargo bedelini üstlenebiliyor. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için karşı taraf aranır ve adres teyiti yapılır. Ödeme bilgisi karşı tarafa bildirilir ve kabul edildikten sonra koli ya da paket uçağa yüklenir.

Gönderilen adreste imza ile ödeme alınır ve ürün teslim edilir. Yapılan tüm işlemler yasal süreçler içerisinde gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun yaşanmadan hizmet konusunda profesyonel bir şekilde çalışan firma tüm ürünleri karşı tarafın adresine teslim eder. Gönderilecek ürünler ağır ya da büyük paketler ise bu tarz durumlarda firma evinize kadar gelip paketlerinizi alıyor, taşıma şirketine getiriyor. Yine uçak yere indikten sonra tüm koliler gönderdiğiniz adrese teslim ediliyor. Ödeme bu esnada alıcıdan tahsil ediliyor. Ancak bu durumu kolinizi ya da paketinizi kargo şirketine verirken belirtmeniz gerekiyor.

Uçak Kargo İle Gönderebileceğiniz Ürünler

Uçak kargo firması göndereceğiniz ürünler oldukça geniş bir yelpazede ele alınıyor. Evrak paketleri, dijital ürünler, tekstil ürünleri, ev eşyaları, elektronik eşyalar, kitap kolileri, ayakkabı gibi giyim ürünleri, koli, iş makinesi, gıda ürünleri, tüm araç ve gereç ürünleri gibi paketler taşınmaktadır. Ancak yasaklı olan ürünlerin taşınması kesinlikle yasaktır. Yasaklı olan ürünler içerisinde batarya, patlayıcı ve yanıcı madde, enerji içeren akülerin taşınması yer alıyor.

Bu ürünleri taşımak hem yasal olarak mümkün değil hem de uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü için firma tarafından taşınmıyor. Uçak kargo ile gıda ürünlerin taşınması sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Kısa sürede taşınması ve adrese teslim edilmesi ürünün bozulmasına ya da tarihinin geçmeden alıcıya ulaşmasına yardım ediyor. Bazı kıymetli evraklar oldukça hızlı bir şekilde ulaştırılmak istendiği için kargo firmasının uçaklarının kalkmasını beklemeden başka bir yurt içi uçak ile istenilen şehre gönderiliyor. Bu durumda THY’den uçuş belgesi alınarak gönderilen paket THY’nin kargo bölümüne teslim ediliyor.

Ev Hayvanları Uçak Kargo İle Taşınıyor mu?

Ev hayvanları da uçak kargo ile taşınabiliyor. Hediye olarak ya da karşı tarafın istediği bir ev hayvanını firmanın sunduğu hizmetler dahilinde istediğiniz şehre ya da ülkeye gönderebiliyorsunuz. Ancak bu hizmetten yararlanabilmek için firmanın ön koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Firma bu hizmeti günün 24 saati sunuyor. Yurt içinde evden eve teslim olduğu gibi yurt içinden yurt dışına gönderilen kolilerde de eve teslimat var.

Bu hizmetin verilebilmesi için firmaya bazı bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gerekiyor. Hayvanın cinsi, uzman bir veterinerden verilecek olan sağlıklıdır belgesi, karnesi, yolculuğa çıkabilir belgesi alınır ve sonrasında firmanın müşteri hizmetleri aranarak kafes büyüklüğü, hayvanın ağırlık ölçüsü, teslim edileceği il, ilçe ve semt bilgileri verilir. Ev hayvanınız seyahat süresince veterinerin gözetiminde seyahat eder ve herhangi bir uçuş rahatsızlığı ya da sorunu yaşamaz. Hava alanının kargo bölümünde hayvanlarınız beklemeye alınır ve her türlü ihtiyacı her anlamda karşılanır.

Hızlı ve Güvenilir Kargo Hizmeti

Paketleri hızlı ve güvenilir bir şekilde göndermek istiyorsanız hava yolu taşımacılığını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bir paket göndermek istediğinizde firmanın bilgi servisini arayarak ya da firmaya giderek konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere almak istediğiniz hizmet için en uygun bedeli çıkaracak olan firma yetkilileri güvenilir bir kargo hizmeti sunarak gönül rahatlığı ile ürünlerinizi göndermenizi sağlıyor. Türkiye’nin en kapsamlı kargo firmasının web sitesi olan; https://www.acilkargo.net adresinden firmanın verdiği tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aynı şekilde firmanın çağrı merkezini arayarak gereken bilgileri net bir şekilde verebilir ve paketlerinizin evinizden alınarak ulaşması gereken yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sistemde görevliler sizin için bir kargo kaydı oluşturur ve görevliler kargonuzu merkeze ulaştırır. Gönderimi yapılacak olan kargo imza ve isim karşılığında karşı tarafa ulaştırılır.