Uçak Kargo hizmetimiz ile gönderileri 5 kıtada 224 ülkeye, dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımızla tercihinize göre ‘’Ekonomik Kargo ve Express Kargo” hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz. Uluslararası gönderileri, Dünya’nın en büyük, hızlı hava taşımacılık firması Yurtdışı Kargo ile 224 ülkeye hızlı, güvenli ve daha avantajlı olarak göndererek Amerika ve Avrupa’ya ertesi gün teslimat gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışı Ekonomik Kargo : Zaman hassasiyeti olmayan gönderileri, makul teslim süreleri ve avantajlı gönderim ücretleri ile adreslerine ulaştırıldığı yurt dışı hizmetimizdir.

Yurtdışı Express Kargo : Zaman hassasiyeti olan gönderilerin taahhüt süreleri içerisinde en hızlı şekilde adreslerine ulaştırdığımız yurt dışı hizmetimizdir.

Yurtdışı Kargo Firması dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgede hızlı ve güvenilir yurt dışı hizmetlerimizle yeni pazarlara rakiplerinizden önce ulaşmanızı sağlıyor, ticaretinize hız kazandırıyoruz.

Yurtdışı Kargo Şirketi ile Amerika ve Avrupa’ya Ertesi Gün teslimat!

YURTDIŞI KARGO, müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak zamandan tasarruf etmelerini sağlayan, dünyanın en büyük hızlı hava taşımacılığı şirketidir. Dünya çapında 656 uçak ve 47.500 adetlik araç filosu, 160.000 aşkın çalışanı ve 1.250 istasyonu (Amerika:640, Amerika Dışı:610) ile Yurtdışı Uçak Kargo Express her gün 3.9 milyon paket kargoyu 220 ülkeye güvenle ve süratle ulaştırmaktadır.

Yurtdışı Hava Kargo ile minimum kilodan komple uçak yüklemesine  kadar gönderilerin kapınızdan alarak(kapıdan kapıya – adresten adrese) dünyanın tüm hava limanlarına ulaştırdığımız yurt dışı uçak kargo hizmetimizdir.

Sektörünün en öncü ve lider firması Yurtdışı Kargo Express’in Türkiye’deki global hizmet ortağı olarak hizmet vermektedir. 

Uluslararası Acil Gönderilerde En Doğru Seçim!

–    Etkili ve hızlı gümrük işlemleri
–    Amerika ve Avrupa’ya Ertesi Gün teslimat
–    Avrupa içinden Müşteri Destek merkezlerimizi ücretsiz arama imkanı
–    Gelişmiş gerçek zamanlı gönderi Takibi ve İmzalı Teslimat Kanıtı
–    Gönderdiğiniz ve aldığınız her Gönderi için teslimat kanıtı
–    Ücretsiz ambalaj malzemeleri
–    Uzman ekip

Rekabetin zamanla olduğu bilinciyle, Yurtdışı Kargo Türkiye çalışanları takım çalışmasından güç alarak müşteri beklentilerinin üzerinde memnuniyet yaratmak için çalışmaktadırlar.
Taşıma Koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için Yurtdışı Kargo Müşteri Hizmetleri departmanımızı 0212 221 00 46 nolu telefondan arayabilir veya www.yurtdisikargo.net internet adresini ziyaret edebilirsiniz.